PROMOCJE

O FIRMIE

Praca w Koncept-L

Firma KONCEPT-L  S.A. – lider na rynku systemów Auto ID

Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą. Od wielu lat specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o kody kreskowe. Szukamy do współpracy osób pełnych zapału i entuzjazmu, lubiących nowe wyzwania, potrafiących pracować w grupie, ceniących sobie pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie. Stawiamy na pracę zespołową, ale równocześnie pozostawiamy dużą swobodę działania. Cenimy osoby zaangażowane w pracę jak i własny rozwój. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejsce Pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie sprzedaży produktów z oferty firmy ze szczególnym wskazaniem na terminale danych lub RFID
  • Współpraca z obecnymi Partnerami firmy oraz pozyskiwanie nowych
  • Przygotowywanie ofert
  • Obsługa zamówień
  • Udział w targach, konferencjach itp.
  • Inne zadania związane ze sprzedażą/wsparciem działu handlowego

Wymagania:

  • Znajomość technologii RFID, rynku oraz produktów
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Komunikatywność, pozytywne i otwarte nastawienie do ludzi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna motywacja wewnętrzna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie na rynku IT/AUTO ID będzie dużym atutem
  • Mile widziana znajomość rynku terminali danych

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę w firmie rozwijającej się, otwartej na nowe pomysły i innowacje

JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Zadania:

  • Aktywne rozwijanie sprzedaży wybranej grupy produktów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi Partnerami Koncept-L
  • Ścisła współpraca z producentem i działem handlowym
  • Przygotowywanie strategii aktywnej sprzedaży i jej samodzielna realizacja
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji produktowych dla Partnerów biznesowych i Klientów
  • Promocja produktów na targach, konferencjach itp.
  • Realizacja projektów zleconych przez Zarząd.

Wymagania:

  • Kreatywności, komunikatywności i otwartego nastawienia do ludzi
  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT/AUTOID
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim (współpraca z zagranicznymi producentami)
  • Silnej motywacji wewnętrznej
  • Samodzielności i odpowiedzialności za realizowane cele
  • Umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Dobrą kawę
  • Pracę w firmie otwartej na nowe pomysły i innowacje.
  • Po okresie próbnym, dofinansowanie pakietu medycznego oraz karty Multisport

PRACOWNIK MAGAZYNU

Zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie otrzymywanych dokumentów
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa klientów w magazynie
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i zapał do pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością wypracowania nadgodzin

Prosimy o zamieszczenie na CV nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Koncept-L S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883.”